See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Gladheidbestrijding in de gemeente Nijmegen
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: 1. Preventief strooien; een door de Opdrachtgever opgedragen strooiactie gebaseerd op meteorologische prognoses, gericht op het voorkomen van gladheid. 2. Curatief strooien; een door de Opdrachtgever opgedragen strooiactie gericht op het bestrijden van gladheid nadat deze is opgetreden door welke weersomstandigheid dan ook. 3. Strooien bij extreme sneeuwval en/of gladheid (CODE ROOD); een door Opdrachtgever opgedragen strooiactie in geval van extreme sneeuwval gericht op het begaanbaar houden van wegen tijdens en/of na het optreden van deze extreme weeromstandigheden. +/- 1085 KM route aan gladheidbestrijding
Interne identificatiecode: 2025/DAR/IFI/05
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90630000 IJsbestrijdingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 34143000 Voertuigen voor wegenonderhoud tijdens de winter, 34144420 Zoutstrooiers, 90620000 Sneeuwruimingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Hoofdwegen
Beschrijving: zie inschrijvingsleidraad zie inschrijvingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 34143000 Voertuigen voor wegenonderhoud tijdens de winter
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties
Perceel: LOT-0002
Titel: Fietspaden
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Code Rood
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Inhuur (reserve) chauffeurs
Interne identificatiecode: 4