2. Procedure
Procedure
Titel: Opmaak BSP en begeleiding BSW bij Particulieren
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht is: • het opmaken van bodemsaneringsprojecten op diverse terreinen gelegen in het Vlaams Gewest, evenals het opstellen van technische bestekken voor werken; • de begeleiding van bodemsaneringswerken door een erkend bodemsaneringsdeskundige en alle bijhorende taken. De opdracht omvat het toezicht en de controle op de uitvoering van ambtshalve bodemsaneringswerken op terreinen die gelegen zijn in het Vlaams Gewest; • het uitvoeren van veiligheidscoördinatie, stabiliteitsstudies en advies zowel voor als tijdens de werken.
Interne identificatiecode: DOS 10442 - RO2309002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DOS 10442 - RO2309002 - 1
Interne identificatiecode: 1