2. Procedure
Procedure
Titel: Projectleiding: Validatie Ammoniakreducerende Maatregelen via Onderzoek gericht op Sectorbrede toepassing (Project VAMOS)
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van een opdrachtnemer die in staat is om het project VAMOS professioneel en resultaatgericht te leiden, met als uiteindelijke doel het valideren van voer- en managementmaatregelen voor de emissiereductie in de veehouderij. Niet bekend.
Interne identificatiecode: C2353080
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 1 maal voor de duur van 1 jaar.