See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Bouwprofessionals
Beschrijving: De beoogde Opdrachtnemers voor onderhavige Raamovereenkomst zijn (werkgevers van) diverse bouwprofessionals. Deze bouwprofessionals ondersteunen de klanten van het VEB (de Opdrachtgevers) bij het effectief realiseren van in hoofdzaak renovatieprojecten (werken uitgevoerd door andere aannemers), maar potentieel ook (al dan niet gelinkt aan een renovatieproject) vernieuwbouwprojecten. De projecten beogen in hoofdzaak het realiseren van energiebesparing in en rond gebouwen, maar de scope kan ruimer zijn dan puur het energiebesparende karakter.
Interne identificatiecode: EE_2024_0_038
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: EE_2024_0_038 - 1
Beschrijving: Perceel 1: Veiligheidscoördinator
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: EE_2024_0_038 - 2
Beschrijving: Perceel 2: EPB-verslaggever
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: EE_2024_0_038 - 3
Beschrijving: Perceel 3: Ingenieur stabiliteit
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: EE_2024_0_038 - 4
Beschrijving: Perceel 4: Plaatsbeschrijver en Opmeter
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: EE_2024_0_038 - 5
Beschrijving: Perceel 5: Bouwcoördinator
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: EE_2024_0_038 - 6
Beschrijving: Perceel 6: Asbest- en Sloopdeskundige
Interne identificatiecode: 6