2. Procedure
Procedure
Titel: Design & Build Sporthal Esrand
Beschrijving: Aan de Esrand in Wierden wil de gemeente Wierden in samenwerking met SSW / SAWE een nieuwe binnensportaccommodatie realiseren ten behoeve van het (voortgezet) onderwijs, de verenigingssport en eventuele andere gebruikers. Deze aanbesteding heeft betrekking op een te realiseren sporthal. De sporthal zal worden gebruikt voor het bewegingsonderwijs. Om dit schoolgebruik optimaal te faciliteren, dient de sporthal te worden voorzien van twee ophijsbare scheidingswanden waarmee de sportvloer kan worden verdeeld in drie compartimenten. De sporthal is buiten schooltijden ook bestemd voor verenigingen en overige sportgebruikers en dient daarom te worden voorzien van een horecaruimte. 2.500 m2
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De onderhavige aanbestedingsprocedure betreft een Europese aanbesteding, zoals beschreven in ARW 2016. Na voltooiing van de aanbestedingsprocedure zal met de gegunde inschrijver een contract worden afgesloten op basis van de UAV-GC 2005.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212200 Bouwen van sportfaciliteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Design & build 2.500 m2
Interne identificatiecode: 1