2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoudssnoei in de provincie West-Vlaanderen
Beschrijving: Uitvoeren van onderhoudssnoei in lijnbeplantingen in de provincie West-Vlaanderen. Het uitvoeren van onderhoudssnoei draagt bij tot de verkeersveiligheid van alle weggebruikers langs de gewestwegen. De opdracht omvat hoofdzakelijk: - Het uitvoeren van onderhoudssnoei van lijnbomen langs de gewestwegen - Diverse snoeiwerken aan bomen: kandelaren en knotten - Het uitvoeren van regiewerken voor zover deze werken niet kunnen worden vergoed volgens de overige posten van het borderel en geen aannemingslast zijn - Het plaatsen, instandhouden en verwijderen van alle reglementaire werfsignalisatie die nodig is voor de uitvoering van alle voormelde werken - Het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werkzaamheden volgens de bepalingen van dit bestek - het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode.
Interne identificatiecode: WWV/OND/D300/2024/7-Diensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233294 Plaatsen van wegsignalisatie, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WWV/OND/D300/2024/7-Diensten - 1
Beschrijving: Uitvoeren van onderhoudssnoei in lijnbeplantingen in de provincie West-Vlaanderen. Het uitvoeren van onderhoudssnoei draagt bij tot de verkeersveiligheid van alle weggebruikers langs de gewestwegen.De opdracht omvat hoofdzakelijk: - Het uitvoeren van onderhoudssnoei van lijnbomen langs de gewestwegen - Diverse snoeiwerken aan bomen: kandelaren en knotten - Het uitvoeren van regiewerken voor zover deze werken niet kunnen worden vergoed volgens de overige posten van het borderel en geen aannemingslast zijn - Het plaatsen, instandhouden en verwijderen van alle reglementaire werfsignalisatie die nodig is voor de uitvoering van alle voormelde werken - Het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werkzaamheden volgens de bepalingen van dit bestek - het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode. AID-
Interne identificatiecode: 1