584221-2025 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Raamovereenkomst voor de implementatie en exploitatie van een cursusbeheersysteem en een elektronische leeromgeving voor het Provinciaal Instituut voor Vorming en Opleiding (PIVO) van het provinciebestuur Vlaams-Brabant
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de implementatie en exploitatie van een cursusbeheersysteem en een elektronische leeromgeving voor het Provinciaal Instituut voor Vorming en Opleiding (PIVO) van het provinciebestuur Vlaams-Brabant
Beschrijving: Het provinciebestuur Vlaams-Brabant organiseert via het Provinciaal Instituut voor Vorming en Opleiding (PIVO) een aantal opleidingen voor specifieke doelgroepen waaronder politie, brandweer, ambulanciers en lokale besturen. Ter ondersteuning van de opleidingsactiviteiten gebruikt het PIVO sinds 2021 een toepassing, gekend onder de naam WELP (staat voor Website, Elektronische Leeromgeving en Portaal). Deze toepassing bestaat uit enerzijds een onderdeel voor de cursusadministratie en anderzijds een onderdeel voor de elektronische leeromgeving. Daarnaast is er ook een website, waarbij er zowel algemene informatie over het PIVO als informatie over de aangeboden cursussen wordt gepubliceerd. Hiervoor is er informatiedoorstroming tussen de cursusadministratie en de website. De toegang tot de verschillende systemen (cursusadministratie en elektronische leeromgeving) wordt geregeld via een portaal, waarbij de toegangen afhankelijk zijn van de rechten en rollen van de gebruikers. Wegens de gevoeligheid van de gegevens wordt er veel belang gehecht aan informatieveiligheid. Gezien de raamovereenkomst waarin bovenstaande toepassing is aanbesteed eind 2025 ten einde loopt, wenst het PIVO deze opdracht opnieuw aan te besteden. Deze opdracht bestaat uit 1 perceel. Dit perceel omvat een Saas-toepassing waarin enerzijds de volledige administratieve verwerking van de kort- en langlopende opleidingen kan worden beheerd en waarin anderzijds cursisten, docenten en organisatieverantwoordelijken zelf de opleidingen en opleidingsgegevens kunnen raadplegen. Bovendien bevat deze toepassing een elektronische leeromgeving, waarin cursisten de opleidingen eventueel digitaal kunnen volgen, testen en examens kunnen afleggen en waarin de content van opleidingen wordt bewaard en ter beschikking gesteld. De oplossing bevat een publiek toegankelijke website, die gevoed wordt vanuit de cursusadministratie zodat het brede publiek het cursusaanbod kan consulteren.
Interne identificatiecode: PIVO WELP 2024
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PIVO WELP 2024 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de implementatie en exploitatie van een cursusbeheersysteem en een elektronische leeromgeving voor het Provinciaal Instituut voor Vorming en Opleiding (PIVO) van het provinciebestuur Vlaams-Brabant
Interne identificatiecode: 1