584269-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur vlieginstructeurs tbv Elementaire Militaire Vlieger Opleiding (EMVO) Commando Luchtstrijdkrachten (CLSK)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur vlieginstructeurs tbv Elementaire Militaire Vlieger Opleiding (EMVO) Commando Luchtstrijdkrachten (CLSK)
Beschrijving: De opdracht betreft: De Inhuur van vlieginstructeurs voor de Elementaire Militaire Vlieger Opleiding (EMVO) voor het Commando Luchtstrijdkrachten. De vliegintructeurs zullen worden ingezet voor het geven van vlieginstructie aan adspirant militaire vliegers.
Interne identificatiecode: 22223095
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 60440000 Luchtvaart- en aanverwante diensten, 80500000 Opleidingsdiensten, 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten, 80600000 Opleidingsdiensten voor defensie- en veiligheidsmaterieel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie documentatie.