584329-2024 - Mededinging
België – Waterbouwwerkzaamheden – Weerbare Westhoek. Oeverwerken. Raamovereenkomst.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Weerbare Westhoek. Oeverwerken. Raamovereenkomst.
Beschrijving: In navolging van de overstromingen werd op 17 november 2023 de taskforce 'Weerbare Westhoek' in het leven geroepen. Deze opdracht heeft als doel de acties binnen de rubriek structureel onderhoud en herstellen van oevers en dijken uit te voeren.
Interne identificatiecode: ARW-24-009
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45246200 Oeverbeschermingswerken, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 71336000 Diensten voor technische ondersteuning, 45221113 Bouwen van voetgangersbrug, 45247100 Bouwwerkzaamheden voor waterwegen, 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid, 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel, 79420000 Diensten op het gebied van management, 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet, 90523200 Ontmijningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARW-24-009 - 1
Interne identificatiecode: 1