2. Procedure
Procedure
Titel: Zeven jaar onderhoud op de SEM/EDX, inclusief de UPS, en de Cryo Polisher
Beschrijving: In augustus 2020 heeft de Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed een overeenkomst gesloten met Jeol (Europe) B.V. voor de levering van een Scanning Elektronen Microscoop (SEM) met Energie Dispersieve X-ray Spectrometer (EDX) en een Cryo Polisher, inclusief 12 maanden garantie en daaropvolgend twee jaar een gecombineerd classic service contract plus SEM EDX en een onderhoudscontract voor de Cryo Polisher. December 2020 heeft JEOL ook een UPS geleverd. Het apparaat is op 14 januari 2021 geaccepteerd geleverd, op welke datum de garantietermijn is ingegaan. Dit betekent dat het onderhoudscontract afgelopen zal zijn op 14 januari 2024. Rijksdienst voor Cultureel Erfgoed wenst het/de onderhoudscontract(en) te verlengen met zeven jaar, voor de levensduur van het apparaat.
Interne identificatiecode: 1339
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50410000 Reparatie en onderhoud van meet-, test- en controleapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Onderhoudscontract van 1 november 202 voor 7 jaar, met daarna optie tot verlenging met telkens een jaar, gedurende de levensduur.