Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 12
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Niet gespecifieerd
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Leveren van vis
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 03310000 Vis, schaal- en schelpdieren en aquatische producten
Leveren van groenten en fruit
Perceel nr.: 3
Aanvullende CPV-code(s) 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 03220000 Groenten, vruchten en noten, 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
Leveren van zuivelproducten
Perceel nr.: 4
Aanvullende CPV-code(s) 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 15550000 Diverse zuivelproducten
Leveren van verse en bereide vleeswaren
Perceel nr.: 5
Aanvullende CPV-code(s) 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
Leveren van droge voeding
Perceel nr.: 6
Aanvullende CPV-code(s) 15800000 Diverse voedingsmiddelen
Levering van diepvriesproducten
Perceel nr.: 7
Aanvullende CPV-code(s) 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 15896000 Diepvriesproducten