2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud kunstgrasvelden openbare speel/sportvoorzieningen
Beschrijving: Onderhoud kunstgrasvelden openbare sport -en speelvoorzieningen van de gemeente Nissewaard. Totale oppervlakte 18.033 m2 met per jaar 2 beurten, maximale contractwaarde €500.000,- voor gehele contractperiode.
Interne identificatiecode: INK25-08-294
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie leidraad 18.033 m2 per jaar, 2 beurten p/j
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 1x2 jaar en 2x1 jaar verlenging