2. Procedure
Procedure
Titel: Laseraltimetrische opmetingen (LiDAR) van de bevaarbare waterlopen en aanhorigheden in beheer bij afdeling Regio Centraal van De Vlaamse Waterweg nv
Beschrijving: Het doel van de opdracht is de monitoring van de topografie van de bevaarbare waterlopen en aanhorigheden in beheer bij afdeling Regio Centraal (ARC) van De Vlaamse Waterweg nv (zie figuur 2 in paragraaf 1.2 van de technische bepalingen) d.m.v. laseraltimetrische metingen (LiDAR); in het kader van de geïntegreerde monitoring van het Schelde-estuarium. De metingen zijn inclusief de contouren van de in werking zijnde en toekomstige overstromingsgebieden volgens het meest wenselijke alternatief van het geactualiseerde Sigmaplan en het projectgebied van de Demervallei (oude meanders van de Demer).
Interne identificatiecode: De Vlaamse Waterweg-ARC-22-0059-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71354100 Digitale kartering
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: In kader van deze raamovereenkomst kunnen de volgende types van diensten besteld worden:
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71354000 Cartografiediensten, 71354200 Luchtkarteringsdiensten, 71355000 Landmeetkundige diensten, 71355200 Topografische opmetingen