2. Procedure
Procedure
Titel: Afsluiten van een overeenkomst voor de inrichting van een Managed Service Security Operations Center (MSSOC)
Beschrijving: Zie selectieleidraad.
Interne identificatiecode: OA 2813
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72316000 Analyseren van gegevens
Aanvullende classificatie (cpv): 72310000 Gegevensverwerkingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OA 2813 - 1
Interne identificatiecode: 1