585216-2022 - MededingingNederland-Ede: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Omvormen groen
Referentienummer: I220400004 / 18-2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Zie aanbestedingsdocument en bestek.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding