585282-2025 - Resultaat
België – Software en informatiesystemen – AWARENESS & TRAINING CAMPAGNES: licenties KnowBe4 en consulting
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AWARENESS & TRAINING CAMPAGNES: licenties KnowBe4 en consulting
Beschrijving: Emmaüs vzw is op zoek naar licenties KnowBe4 voor het bestaande KnowBe4 platform en consultancy voor de volgende 4 jaar voor haar Awareness en training campagnes. Hieronder verstaat Emmaüs het onderhouden van het reeds bestaande platform (Knowbe4) en toekomstige projecten van a tot z leiden. In scope van de opdracht zijn de benodigde licenties, dienstverlening en support. Het bestaande (huidige) platform van Emmaüs vzw heeft de licenties diamond.
Interne identificatiecode: PPP0TF-1361/5587/2025/ICT/03
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/ICT/03_1
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen