585377-2024 - Mededinging
België – Cateringdiensten – RAAMOVEREENKOMST CATERINGSDIENSTEN
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: RAAMOVEREENKOMST CATERINGSDIENSTEN
Beschrijving: De opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst met vier (4) opdrachtnemers voor het verstrekken van cateringdiensten in het Beurs-, Meeting- en Congrescentrum, voor zover er voldoende regelmatige offertes worden ingediend. Indien er minder dan vier (4) regelmatige offertes worden ingediend, dan zal de raamovereenkomst worden gesloten met minder dan vier (4) opdrachtnemers. Types van deelopdrachten: (dit zijn geen percelen!) 1. Vakbeurzen met verkooppunt inclusief bediening in de beurshal (niveau 0) 2. Events met F&B in de beurshal (niveau 0) 3. Catering in het congresgedeelte voor vanaf eenendertig (31) personen (niveau 1-4) Onderhavige raamovereenkomst is van toepassing van zodra één van bovenstaande ‘type van deelopdrachten’ wordt besteld.
Interne identificatiecode: BMCC-2024-002-SVC
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1 perceel