2. Procedure
Procedure
Titel: Automatisering uitgaande subsidies
Beschrijving: Het leveren van een oplossing voor het automatiseren van het uitgaande subsidieproces welke oplossing voldoet aan de voorwaarden die door de gemeente zijn gesteld in het bij de onderhavige aanbesteding behorende beschrijvende document met bijlagen. Het leveren, implementeren, onderhouden en doorontwikkelen van een oplossing voor het automatiseren van het uitgaande subsidieproces welke oplossing voldoet aan de voorwaarden die door de gemeente zijn gesteld in het bij de onderhavige aanbesteding behorende beschrijvende document met bijlagen.
Interne identificatiecode: D2024-14029
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het leveren van een oplossing voor het automatiseren van het uitgaande subsidieproces welke op-lossing voldoet aan de voorwaarden die door de gemeente zijn gesteld in het bij de onderhavige aanbesteding behorende beschrijvende document met bijlagen. Het leveren, implementeren, onderhouden en doorontwikkelen van een oplossing voor het automatiseren van het uitgaande subsidieproces welke oplossing voldoet aan de voorwaarden die door de gemeente zijn gesteld in het bij de onderhavige aanbesteding behorende beschrijvende document met bijlagen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie