58676-2024 - Resultaat
België – Waterbouwwerkzaamheden – Sigma Demer opwaarts Aarschot – Deelgebied 2 + Meander 5 + Onderwaterdrempel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Sigma Demer opwaarts Aarschot – Deelgebied 2 + Meander 5 + Onderwaterdrempel
Beschrijving: De werken omvatten: - Al de grondwerken nodig voor de uitvoering van de werken volgens de aanduidingen van de plannen, lengte- en dwarsprofielen: uitgraven van nieuwe waterlopen, uitgraven van verbindingen tussen meanders en huidige bedding, herprofileren van oevers, dempen van waterlopen. - De bouw van enkele duikers. - De aanleg van enkele stuwconstructies. - Het leveren en plaatsen van lokale beschoeiingen (steenbestortingen, schanskorven, …) - De aanleg van onderwaterdrempels en dempingen in de Demer (palenrijen, demping, aanbrengen steenbestorting) - De opbraak van bestaande verhardingen, constructies en afsluitingen - De aanleg van nieuwe verhardingen - Het rooien van bomen en beplantingen
Interne identificatiecode: De Vlaamse Waterweg-ARC-22-0054-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De werken omvatten:
Interne identificatiecode: 1