2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiliteitsscan provincie Gelderland (heraanbesteding)
Beschrijving: Provincie Gelderland is op zoek naar een oplossing om bedrijven binnen de provincie Gelderland met een applicatie te ondersteunen bij hun mobiliteitsbeleid met focus op bereikbaarheid, duurzaamheid en efficiëntie. Daarnaast heeft de provincie de behoefte aan data die beleidsmatig kan worden gebruikt. Het betreft een contractperiode van drie jaar met een mogelijkheid tot verlenging van twee keer één jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000