Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DAS Meubilair - Schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39160000 Schoolmeubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
Welkom op de DAS voor de levering van Schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs voor Stichting Resonans. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze producten ingekocht op het gebied van schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs . Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs dat nodig is voor een organisatie als Stichting Resonans met 1237 leerlingen en 586 medewerkers.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 20/10/2022Einde: 01/08/2029
Deze opdracht kan worden verlengd: neen