2. Procedure
Procedure
Titel: Eindejaarsgeschenken gemeente Eindhoven
Beschrijving: De opdracht omvat de levering van een gevarieerd aanbod in eindejaarsgeschenken ten behoeve van de medewerkers van de gemeente Eindhoven. Opdrachtgever vraagt inschrijver ook een (online) bestelplatform te ontwikkelen in de huisstijl van de gemeente Eindhoven. Het geschenk is in de vorm van een gepersonaliseerde (digitale) waardebon met datum, waarmee elke medewerker van de opdrachtgever op een website een keuze maakt uit een vooraf geselecteerd assortiment door (hoofdzakelijk) de inschrijver. 2900 - 3500 stuks
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht omvat de levering van een gevarieerd aanbod in eindejaarsgeschenken ten behoeve van de medewerkers van de gemeente Eindhoven.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen