CPV-code hoofdcategorie 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Betreft een raamovereenkomst voor elektrotechnisch onderhoud.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
betreft een raamovereenkomst voor elektrotechnisch onderhoud.