2. Procedure
Procedure
Titel: EA inhuur financieel personeel
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van financieel personeel voor de afdelingen van de gemeente Delft. Het doel van deze opdracht is om externe partners te contracteren die gespecialiseerd zijn in het leveren van financieel personeel ter ondersteuning van verschillende afdelingen bij ziekte, zwangerschap, piek en in verband met projecten binnen de gemeentelijke organisatie van Opdrachtgever. Daarnaast wenst Opdrachtgever met het inhuren van financieel personeel bij externe partners de administratieve lasten per nadere opdracht te beperken en sneller en efficiënter externe deskundigheid en expertise te kunnen inhuren. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Financiën
Beschrijving: Perceel 1 betreft de inhuur van personeel voor zowel de afdeling Financiën als Controlling. De Gemeente wenst een Raamovereenkomst af te sluiten met vier (4) Opdrachtnemers die in staat zijn om kandidaten te leveren en ter beschikking te stellen aan de genoemde afdeling. Functies die binnen dit perceel uitgevraagd kunnen worden zijn: - Financieel adviseurs, schaal 11-12 - Senior financieel adviseurs, schaal 11-12 - Senior financiële administratie, schaal 11-12 - Business controllers, schaal 10-13
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: twee (2) maal één (1) jaar
Perceel: LOT-0002
Titel: Auditors
Beschrijving: Perceel 2 betreft de inhuur van personeel voor de afdeling Controlling. De Gemeente wenst een Raamovereenkomst af te sluiten met twee (2) Opdrachtnemers die in staat zijn om kandidaten te leveren en ter beschikking te stellen aan de genoemde afdeling. Functies die binnen dit perceel uitgevraagd kunnen worden zijn: - Auditors, schaal 10-13
Interne identificatiecode: 2