588146-2022 - MededingingNederland-Oirschot: Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Reinigen kolken 2023 ev gemeenten Eersel, Oirschot, Reusel-De Mierden en Heeze-Leende
Referentienummer: BIZOB-2022-GEZ-JGR-00713
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
II.1.4.
Korte beschrijving
Bizob besteedt aan namens de gemeenten Eersel, Oirschot, Reusel-De Mierden en Heeze-Leende. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit:
- reinigen van kolken;
- reinigen van lijnafwateringen;
- inmeten kolken en lijnafwatering;
- afvoeren en verwerken van vrijgekomen materialen.
Binnen de genoemde gemeenten.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Gemeenten Eersel, Oirschot en Reusel-De Mierden
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken, 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu, 90600000 Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit:
De aanbestedende dienst heeft de opdracht bewust samengevoegd, omdat we vanuit efficiëntie overweging dezelfde contracten voor vier gemeenten tegelijkertijd aanbesteden. Hiermee kunnen deze gemeenten met één gezamenlijke procedure de werkzaamheden aanbesteden en hoeven deze niet elk apart een procedure te doorlopen.
Het samenvoegen van gelijke opdrachten van vier gemeenten heeft bij deze omvang geen invloed op de mogelijkheden van het mkb om deze opdracht uit te voeren; de marktpartijen voeren deze opdrachten sowieso voor meerdere opdrachtgevers tegelijkertijd uit.
Gezien de afwijkende aantallen en frequentie van de reiniging van de kolken in de gemeente Heeze-Leende en de geografische ligging van deze gemeente wordt deze opdracht aanbesteed in een apart perceel. Dit betekent dat de totale opdracht wordt verdeeld in twee percelen.
Perceel 1:
gemeenten Eersel, Oirschot en Reusel-De Mierden
Dit resulteert in drie overeenkomsten (per gemeente) met één aannemer
Perceel 2:
gemeente Heeze-Leende
Dit resulteert in één overeenkomst met één aannemer
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal zes jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 april 2023.
Gemeente Heeze-Leende
Perceel nr.: 2