2. Procedure
Procedure
Titel: levering afvalinzamelvoertuigen
Beschrijving: Het leveren, als nabestelling, van 2 zogenoemde zijladers als afvalinzamelvoertuigen. 2
Interne identificatiecode: 2022.005
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Zijladers
Beschrijving: De oorspronkelijke aanbeteding betrof twee percelen: zijladers en achterlader. Thans is het alleen gewenst om voor perceel 1 (zijladers) een nabestelling te doen. Het gaat om het leveren van een chassis + opbouw + bedieningselectronica. 2
Interne identificatiecode: 1