588290-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Uitvoeren van onderzoek
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
SZW EA Onderzoek perspectief inburgeraar
Referentienummer: 201850030.040.022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
73110000 Uitvoeren van onderzoek
II.1.4.
Korte beschrijving
De Wet inburgering 2021 beoogt, nadrukkelijk samen met andere wetgeving binnen het sociaal domein, in het bijzonder de Participatiewet, een bijdrage te leveren aan het maatschappelijke doel van inburgering: alle inburgeringsplichtigen doen snel en volwaardig mee in de Nederlandse maatschappij, liefst via betaald werk. De wetgever heeft dit maatschappelijke doel vertaald in een specifiek beleidsdoel voor het nieuwe inburgeringsstelsel: inburgeringsplichtigen bereiken het voor hen hoogst haalbare taalniveau (liefst niveau B1) en kennis van de Nederlandse maatschappij, in combinatie met gerichte inspanningen op participeren naar vermogen vanaf de start van het inburgeringstraject. Wet inburgering Wi2013. De groep inburgeringsplichtigen die vóór 1 januari 2022 inburgeringsplichtig is geworden, valt nog onder de Wet inburgering 2013 (Wi2013). Het onderhavige onderzoek is gericht op de ervaringen van inburgeraars onder beide stelsels, dus de Wi2021 en de Wi2013.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 450 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding