Soort aanbestedende dienst Ander type: Vennootschap van privaatrecht
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamcontract bouwkundig onderhoud
Referentienummer: PRO/DC/2021/00054
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Regio 1 : West I
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Regio 2 : West II
Perceel nr.: 2
Regio 3 : Centrum-West I
Perceel nr.: 3
Regio 4 : Centrum-West II
Perceel nr.: 4
Regio 5 : Centrum - Oost I
Perceel nr.: 5
Regio 6 : Centrum-Oost II
Perceel nr.: 6
Regio 7 : Oost I
Perceel nr.: 7
Regio 8 : Oost II
Perceel nr.: 8