2. Procedure
Procedure
Titel: Sociaal Domein-software
Beschrijving: Opdrachtgever zoekt, met de herverwerving of vervanging van de bestaande ICT-oplossing voor het Sociaal Domein - uitgaande van de keuze voor een zo integraal mogelijke ICT-oplossing - een ICT-oplossing voor de hoofdfunctionaliteiten zoals omschreven in de offerteleidraad, het programma van eisen en programma van wensen. Opdrachtgever zoekt, met de herverwerving of vervanging van de bestaande ICT-oplossing voor het Sociaal Domein - uitgaande van de keuze voor een zo integraal mogelijke ICT-oplossing - een ICT-oplossing voor de hoofdfunctionaliteiten zoals omschreven in de offerteleidraad, het programma van eisen en programma van wensen.
Interne identificatiecode: 2024-060435
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd.