2. Procedure
Procedure
Titel: Rijopleidingen voor chauffeurs
Beschrijving: De Opdracht betreft rijopleidingen voor chauffeurs. De doelgroep zijn directiechauffeurs. Het betreft: • Basis rijopleidingen; • Maatwerk rijopleidingen; • Maatwerk lesplan. De directiechauffeurs rijden vast of als reserve, voornamelijk voor de bewindspersonen, directeuren-generaal en directieleden. Alle chauffeurs hebben één of meerdere CCV-rijopleidingen gevolgd. Daarnaast hebben meerdere van hen één of meerdere SRO-opleidingen afgerond. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld € 277.000, -- exclusief btw per jaar, derhalve € 1.385.000,-- exclusief btw over een looptijd van vijf jaar. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, sluiten we de raamovereenkomst af met een maximale opdrachtwaarde van € 1.750.000,--exclusief btw. Factoren die van invloed kunnen zijn op de daadwerkelijke omvang zijn onder meer natuurlijke fluctuaties in de behoefte, politiek bestuurlijke ontwikkelingen en ontwikkelingen in het maatschappelijk debat over specifieke onderwerpen.
Interne identificatiecode: 201865002.018.042
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Rijopleidingen chauffeurs
Interne identificatiecode: 1