589037-2024 - Resultaat
België – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Raamovereenkomst voor onderhouden, keuren en herstellen van noodverlichtingstoestellen en het leveren en plaatsen van nieuwe toestellen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor onderhouden, keuren en herstellen van noodverlichtingstoestellen en het leveren en plaatsen van nieuwe toestellen
Beschrijving: onderhouden, keuren en herstellen van noodverlichtingstoestellen en het leveren en plaatsen van nieuwe toestellen
Interne identificatiecode: GAC_2023_02754
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2023_02754 - 1
Interne identificatiecode: 1