589149-2025 - Resultaat
Nederland – Advies inzake onderzoek en ontwikkeling – Pilot Gebedshuizenvisie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Pilot Gebedshuizenvisie
Beschrijving: Onderhavige opdracht heeft betrekking op een pilot-onderzoek voor gebedshuizen ten behoeve van de gemeente Maastricht. Doel van het onderzoek is om de kaders in beeld te brengen waarbinnen toekomstige afwegingen gemaakt kunnen worden in het geval van het nevengebruiken, hergebruiken, nevenbestemmen of herbestemmen van vrijvallende gebedshuizen in Maastricht. Voor meer informatie wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: TI-2025-0999
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
Aanvullende classificatie (cpv): 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse, 73210000 Advies inzake onderzoek, 73220000 Advies inzake ontwikkeling, 79111000 Juridisch advies, 85312320 Diensten voor adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000