2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het onderhoud van beglazing
Beschrijving: De onderhavige overeenkomst betreft het uitvoeren van onderhoud van beglazing van gebouwen, zowel aan de binnen- als aan de buitenzijde (en aanverwante prestaties)
Interne identificatiecode: ALL-24-000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ALL-24-000 - 1
Beschrijving: onderhoud van beglazing van gebouwen
Interne identificatiecode: 1