589298-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Onderhoud van hoofdwegen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31160058: GO A2 HRR - A12 HRR
Referentienummer: 31160058
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45233139 Onderhoud van hoofdwegen
II.1.4.
Korte beschrijving
Opdracht betreft het Groot Onderhoud aan de rijksweg A2 (HRR) tussen knooppunt Oudenrijn en knooppunt Everdingen en de A12 (HRR) tussen aansluiting Nieuwerbrug (13) en knooppunt Oudenrijn. De opdracht bestaat onder meer uit het vervangen van asfalt door een geluidreducerende deklaag, het vervangen van voegovergangen en het onderhouden van de kunstwerken Jan Blankenbrug (A2) en Strijkviertel (A12) op beide rijrichtingen.
Het contract is een Engineering & Construct-contract (E&C) en wordt middels een Europese Niet-Openbare Procedure aanbesteed.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45236000 Aanbrengen van verharding, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving