Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land