589447-2023 - ResultaatNederland-Lelystad: Technische onderzoeken
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31187271 - ViA15 Grondwaterdossier
Referentienummer: 31187271
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71335000 Technische onderzoeken
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht spitst zich toe op het afleiden van de maatgevende hydraulische ontwerpbelasting voor de Verdiepte Ligging in de ViA15.
Het systeem van de Verdiepte Ligging bestaat hierbij uit de volgende vier sub-onderdelen:
1. Een open bakconstructie.
Bestaande uit damwanden met trekankers in combinatie met een onderwaterbeton- en constructievloer met daarin ankerpalen als fundering.
2. Een gesloten bakconstructie.
Constructief gelijk aan de onder punt 1 benoemde configuratie maar lokaal over ca. 140 meter gesloten middels een betonnen dakconstructie.
3. Een folieconstructie.
Bestaande uit een PVC folie met een dikte van ca. 1 mm
4. Een dive under.
Bestaande uit damwanden met trekankers in combinatie met een onderwaterbeton- en constructievloer met daarin ankerpalen als fundering
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
ViA15 Grondwaterdossier
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.