2. Procedure
Procedure
Titel: Haakarmvoertuig met hydraulische kraan
Beschrijving: Het haakarmvoertuig is bestemd voor de Hulpverleningszone Noord-Limburg. Het is uitgerust met een hydraulisch hefsysteem met haak voor het manipuleren van containers. Naast het laden en lossen van een container of bak moet het hefsysteem ook de mogelijkheid bieden om een bak te kippen en leeg te storten. Alle aangeboden materiaal is nieuw en de vrachtwagen en elk onderdeel van de vrachtwagen moet bestand zijn tegen de speciale rijomstandigheden, intensief optrekken en afremmen, van een interventievoertuig. De leverancier houdt hiermee rekening bij het door hem aangeboden voertuig. Tevens wordt er rekening mee gehouden dat de brandweer in alle weertypes en op alle verharde wegen moet kunnen rijden.
Interne identificatiecode: PPP12L-256/4080/2024-10
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-10_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Zie bijlage C Inventaris) Vereiste opties (Zie bijlage C Inventaris)