589565-2024 - Resultaat
Nederland – Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen – Levering armaturen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering armaturen
Beschrijving: De scope van de opdracht betreft het volgende: Het leveren van c.a. 19.000 led-armaturen. De te vervangen armaturen horen bij de infrastructuur (voornamelijk areaal metro, maar ook een klein stukje tram) waar GVB RIB verantwoordelijk is voor het vervangen, beheren en onderhouden. Ongeveer 70% van de armaturen in het areaal wordt gevormd door 4 verschillende types, deze noemen we “standaard” en betreffen: • 1) Kokerarmaturen (led); • 2) TL-armaturen, vervangen voor led; • 3) Buitenarmaturen met mast, vervangen voor led; • 4) Spots, vervangen voor led-spots. De overige 30% in het areaal bestaat uit c.a. 50 verschillende specifieke armaturen, dit noemen we “specials”: circa 19.000 stuks
Interne identificatiecode: 2024-15
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
Aanvullende classificatie (cpv): 31520000 Lampen en lamparmaturen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: GVB wil met één Opdrachtnemer een Raamovereenkomst sluiten met een looptijd van 4 jaar. GVB heeft door middel van een optie de mogelijkheid de Raamovereenkomst maximaal 2 keer te verlengen met een periode van telkens twee jaar.