Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
Aanvullende classificatie (cpv): 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 6 000 000,00 EUR
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 6 000 000,00 EUR
Algemene informatie