589787-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DOS-2023-0004022 - kwartiermaker/verkenner vernieuwersnetwerk retoursystemen voor verpakkingen
Referentienummer: DOS-2023-0004022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Geachte heer/mevrouw,
De Provincie Zuid-Holland (hierna ‘PZH’) heeft behoefte aan de inzet van een externe kandidaat voor de opdracht van kwartiermaker/verkenner vernieuwersnetwerk retoursystemen voor verpakkingen. Het gaat om een verkenning naar de behoefte van kennisuitwisseling, pilots en/of kennisopbouw rond het gebruik van herbruikbare verpakkingen in verschillende branches (horeca, tuinbouw, schoonmaak, bouw, e-commerce ed). Uiteraard richt zich het eventuele vernieuwersnetwerk zich op de koplopers in de verschillende markten. Graag nodigen wij u uit om hiervoor een aanbieding te doen.
Op deze offerteaanvraag zijn de ‘Algemene Inkoopvoorwaarden Provincies voor leveringen en diensten (AIV P12)’ van toepassing, welke als bijlage bij de ‘Aanbestedingsleidraad zijn toegevoegd
DOS-2018-0003612 DAS Energietransitie
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
kwartiermaker/verkenner vernieuwersnetwerk retoursystemen voor
verpakkingen
- De gemiddelde inzet bedraagt 16 uur per week
- Looptijd: 22 augustus 2023 tot en met 31 december 2023