Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsleidraad hoofdstuk 1.4 De Overeenkomst
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (NL337)
Land: Nederland