589846-2023 - Mededinging
Nederland – Artikelen voor badkamer en keuken – Reguliere woningaanpassingen Heemskerk en Velsen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Reguliere woningaanpassingen Heemskerk en Velsen
Beschrijving: De opdracht voor woningaanpassingen betreft reguliere woningaanpassingen: de gebruiksklare levering en plaatsing van nieuwe en/of hergebruikte woningaanpassingen, zoals bijvoorbeeld het toegankelijk maken van de woning door het plaatsen van een nivellering. De opdracht is inclusief de daarbij behorende overige dienstverlening en waar aangegeven de reparatie en het onderhoud van de woningaanpassingen in het kader van de Wmo. Gezamenlijk gemiddeld 523 aanvragen per jaar.
Interne identificatiecode: GEZ HK VLS 202210 PRJ-2200285 Woningaanpassingen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44410000 Artikelen voor badkamer en keuken
Aanvullende classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 85310000 Maatschappelijke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Reguliere woningaanpassingen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.