589861-2023 - Resultaat
Nederland – Onderdelen, toebehoren en benodigdheden voor computers – NetApp Storage zaakopslag t.b.v. het NFI
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NetApp Storage zaakopslag t.b.v. het NFI
Beschrijving: Levering en installatie/configuratie van NetApp storage, inclusief support voor de duur van 5 jaar 1X NetApp FAS8300-HA 1X NetApp AFF C800 HA 2X NVIDIA Switches 1X 60 maanden Arrow support en NRD ten behoeve van NetApp FAS8300 1X 60 maanden Arrow support en NRD ten behoeve van NetApp AFF C800 2X 60 maanden NetApp support ten behoeve van NVIDIA switches 1X Fixed Price Project: Installatie, configuratie, datamigratie en 4x per jaar adviesupdates, case bespreking indien er supportcases zijn geweest 1
Interne identificatiecode: 41000026260- 613710
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Levering en installatie/configuratie van NetApp storage, inclusief support voor de duur van 5 jaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30237000 Onderdelen, toebehoren en benodigdheden voor computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering en installatie/configuratie van NetApp storage, inclusief support voor de duur van 5 jaar
Beschrijving: Levering en installatie/configuratie van NetApp storage, inclusief support voor de duur van 5 jaar
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 30236000 Diverse computeruitrusting