589873-2023 - Mededinging
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Coghent
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Coghent
Beschrijving: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met één dienstverlener voor het beheer en onderhoud van het Digital Asset Management Systeem (DAMS) en de front end interfaces van de Collectie van de Gentenaar.
Interne identificatiecode: District09 - G000803
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: District09 - G000846