58995-2025 - Mededinging
België – Farmaceutische producten – Raamovereenkomst voor het leveren van infliximab
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van infliximab
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van infliximab
Interne identificatiecode: PPP0UJ-3795/5110/OP/GMO/JLJ/D34230339
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: OP/GMO/JLJ/D34230339_1