2. Procedure
Procedure
Titel: Wijkgerichte aanpak isolatie grondgebonden woningen
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één Opdrachtnemer die eigenaar-bewoners adviseert, begeleidt en ontzorgt bij het realiseren van energiebesparende isolatiemaatregelen eventueel in combinatie met energiezuinige ventilatiemaatregelen gedurende een maximale periode van 4 jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000