590252-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Kerstboom
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Kunstkerstbomen en Kerstdecoraties - 2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39298910 Kerstboom
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft de dienstverlening aangaande het huren van Kunstkerstbomen en Kerstdecoraties die worden geplaatst op Defensielocaties in Nederland.
Negometrix
De leidraad en bijlagen kunt u downloaden bij 'Vragenlijsten' onder 'Leidraad en bijlagen'. Om de documenten te kunnen downloaden dient u zich eerst in Negometrix (kosteloos) te registreren en aan te melden voor deze aanbesteding. Inschrijven dient digitaal op Negometrix te worden gedaan.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 400 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
31522000 Kerstboomverlichting, 39298900 Diverse decoratievoorwerpen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Opdracht betreft de dienstverlening aangaande het huren van Kunstkerstbomen en Kerstdecoraties die worden geplaatst op Defensielocaties in Nederland. De Opdrachtnemer verhuurt de Kunstkerstbomen en Kerstdecoraties aan Opdrachtgever en levert deze op alle Defensielocaties* in Nederland. Opdrachtgever heeft daarbij 2 opties:
1. Volledige ontzorging (huur); Opdrachtnemer draagt jaarlijks zorg voor het leveren, plaatsen, optuigen**, aftuigen, verwijderen, transporteren en opslaan van Kunstkerstbomen en Kerstdecoraties.
2. Gedeeltelijke ontzorging (huur); Opdrachtnemer draagt jaarlijks zorg voor het leveren, ophalen, transporteren en opslaan van Kunstkerstbomen en Kerstdecoraties. Opdrachtgever draagt zelf zorg voor het plaatsen, optuigen, aftuigen en verwijderen.
*Mocht er geleverd dienen te worden op de Waddeneilanden worden de extra kosten door Aanbestedende dienst vergoed.
**Voor het optuigen geldt dat Opdrachtnemer alle (decoratie)materialen levert.