2. Procedure
Procedure
Titel: 31185518 Ingenieursdiensten ten behoeve van het programma Zuidasdok
Beschrijving: Deze aanbesteding is gericht op de inkoop van de ingenieursdiensten voor programma Zuidasdok. Met deze inkoop wordt beoogd om een contractpartner te vinden die het programma (en de daar onder vallende projecten) gedurende de looptijd van het programma Zuidasdok van advies kan voorzien en helpen om de benodigde producten op te stellen of te toetsen. Meer gedetailleerde informatie en daarbij behorende vereisten zijn toegevoegd in de bij deze uitvraag behorende Vraagspecificatie. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 31185518
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze aanbesteding is gericht op de inkoop van de ingenieursdiensten voor programma Zuidasdok. Met deze inkoop wordt beoogd om een contractpartner te vinden die het programma (en de daar onder vallende projecten) gedurende de looptijd van het programma Zuidasdok van advies kan voorzien en helpen om de benodigde producten op te stellen of te toetsen. Meer gedetailleerde informatie en daarbij behorende vereisten zijn toegevoegd in de bij deze uitvraag behorende Vraagspecificatie.
Interne identificatiecode: 1