Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Geregistreerde inzameling van huishoudelijk restafval, GFT en PMD
Referentienummer: JMA202305-LOZ
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat het huis-aan-huis en op verzamellocaties inzamelen van de restfractie, GFT fractie en PMD met een inzamelvoertuig binnen de gemeente Loon op Zand conform het gestelde in het Programma van Eisen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Geregistreerde inzameling van huishoudelijke afvalstoffen in afvalstromen restafval, GFT en PMD
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsstukken