590346-2025 - Mededinging
Nederland – Energie en aanverwante diensten – VVE aanpak isoleren
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VVE aanpak isoleren
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer die VvE’s adviseert, activeert en begeleidt bij het realiseren van energiebesparende isolatiemaatregelen en eventuele energiezuinige ventilatiemaatregelen voor de periode van 2026 t/m 2029.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000